Motorkársko-hudobný festival Tanec Slnka sa začína už najbližší štvrtok 28. júla a prináša naozaj rozmanitý program  s množstvom vystúpení a sprievodných podujatí. Prinášame zopár zaujímavostí a program, čo, kde a kedy v areáli campingu na Dubníku, či v okolí Starej Turej môžete zažiť, aby ste nezmeškali to, čo je pre vás zaujímavé.

Tanec Slnka je síce orientovaný motošportovo, ale line-up je vyskladaný rak, že ani rodiny a najmladšia mládež sa nebudú nudiť a samozrejme vstup do areálu nie je limitovaný tým, či prídete na motorke. Motorkári sú ale samozrejme jedným z hlavných ťahúňov festivalu, veď tento rok sa môžeme tešiť až na päť výjazdov po celom regióne.

Mapa areálu na Dubníku

Oficiálne otvorenie festivalu nastane vo štvrtok o 15. hodine na hlavnom pódiu, kedy budú predstavené finalistky dievčat Tanca Slnka. O 16. sa vyráža na prvú spanilú jazdu do Kálnice a v rovnakom čase sa začína aj program na rockovom stage. Kompletný program na štvrtok:

Tanec Slnka však okrem spanilých jázd ponúka aj tie poznávacie. V piatok ráno vyrážajú nadšenci dvojkolesových strojov na mohylu Milana Rastislava Štefánika a na obed predstavia svoju kaskadérsku show priamo v centre Myjavy.

Program na piatok:

Z festivalu si okrem skvelých zážitkov budete môcť odniesť aj tetovanie či novú frizúru, pretože priamo v areáli bude k dispozícii tatér, ale napríklad aj barber. Novinkou pre spríjemnenie budú masáže. Organizátori tiež pilne pracovali na tom, aby bola pre návštevníkov bohatá ponuka občerstvení. Uvidíme, čo si pre nás pripravili. Tu je program na sobotu:

Zabudnúť by ste určite nemali na tombolu, v ktorej je veľa pekných cien. Medzi tie najprestížnejšie patria dva skútre.

Na návštevníkov čakajú aj rôzne športy v podobe turnaja v bedmintone, plážové kolky a kriket, novinkou v piatok a sobotu bude tiež ranné cvičenie jógy na pláži. Vo vode to bude vodné pólo, vodný basketbal, alebo surfovanie.

Organizátori tiež posilnili sociálne zázemie – väčší počet toaliet doplní mobilný príves so sprchami a splachovacími toaletami.

Kompletný program Tanca Slnka 2022:

Na záver ešte jedna vec – ak uvidíte motať sa po areáli na Dubníku týpka s tričkom Kopaničiarskych novín, pokojne si vypýtajte fotku a usmejte sa!

Zdroj informácií: FB Tanec slnka – Bikersmeeting

Mediálny partner podujatia Tanec Slnka 2022

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY