Kam počas víkendu?

Ešte stále sa počas víkendov konajú v kopaničiarskom regióne nejaké tie podujatia, ktoré sa oplatí navštíviť.

Čistenie Moravského Lieskového

Ste z Moravského Lieskového alebo okolia, máte radi poriadok a nie je vám ľahostajná príroda?. OZ Naša budúcnosť Biele Karpaty v spolupráci so ZŠ Vás pozývajú na čistenie obce. Začiatok udalosti je v sobotu 2.10. o 10:00 pred pohostinstvom U Ikáša, kde bude po skončení upratovania pripravené aj občerstvenie pre účastníkov.

Plagát čistenie Mor. Lieskového

Výstava zvierat

Chovateľský zväz zo Zemianskeho Podhradia organizuje výstavu drobných zvierat na hasičskom ihrisku. Výstavu bude možné navštíviť počas oboch víkendových dní, v sobotu od 13.00 a v nedeľu od 8.00hod.

Zabudišovská vrchárska časovka

Ostaneme ešte v Bošáckej doline. V miestnej časti Zabudišová sa v nedeľu uskutoční vrchárska časovka s hromadným štartom, finále a detskými pretekmi. Ak máte radi cyklistiku, môžete sa zapojiť a pridať sa do spanilej jazdy obcou Bošáca s úmyslom pozdvihnúť cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy.

Pstruhové preteky na Dubníku

Keď sa v nedeľu doobeda pôjdete prejsť na Dubník, zvýšte opatrnosť a znížte úroveň hlasitosti. Budú sa tu totiž konať pstruhové preteky. Táto akcia je hlavne pre rybárov, ktorí sa do nej môžu aj aktívne zapojiť. Propozície na stránke https://www.srzstaratura.sk/plan-akcii/

Cyklobusom do Karpát z Brezovej

Pri príležitosti Dňa cestovného ruchu, ktorý bol 27. septembra sa môžete z Brezovej počas soboty aj nedele voziť na cyklobuse úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je, aby ste si zarezervovali svoje miesto v registračnom formulári: https://www.krajzazitkov.sk/…/cykl…/cyklobusom-do-karpat

Využite túto možnosť a urobte si cez víkend pekný cyklovýlet!

Projekt Kopaničiarske noviny nie je financovaných z verejných zdrojov a jeho prežitie závisí na Vás, čitateľoch a nadšencoch, ktorí môžu prostredníctvom služby PayPal jednoducho a bezpečne prispieť na jeho činnosť. Za každý i ten najmenší finančný príspevok nesmierne ďakujeme! Podporiť nás môžete aj odberom na Youtube, sledovaním na Instagrame alebo kliknutím na Páči sa mi to na Facebooku.