Mesto Myjava všetkých srdečne pozýva na slávnostné vyhlásenie výsledkov verejnej ankety Športovec Myjavy, ktoré sa uskutoční v piatok 1. apríla 2022 o 18.00 hod. v hlavnej sále KD Samka Dudíka v Myjave.

V tohtoročnej ankete Športovec Myjavy budú vyhlásené výsledky za oba predchádzajúce roky. Športovými oddielmi a verejnosťou bolo do ankety nominovaných 45 športovcov, trénerov a kolektívov, ktorí sa uchádzajú o tituly Kolektív roka, Tréner roka a Objav roka.

,,Vstupné na program je dobrovoľné a finančný obnos, ktorý na vyhlasovaní výsledkov Športovca Myjavy vyzbierame, tento raz venujeme neziskovej organizácií Sociálne služby Myjava. A to na podporu jej práce s vojnovými utečencami z Ukrajiny, ktorí našli dočasné útočisko práve na Myjave‘‘ – informuje hovorca mesta Myjava Marek Hrin.

Už 13. ročník ankety opäť ponúkne zaujímavé vystúpenia v sprievodnom programe. Predstavia sa žiaci Základnej umeleckej školy z Myjavy, tanečná skupina Las Babbass, Tanečná škola BIBS a akrobati z Aerial Silk by Vertigo.

Mediálny partner ankety Športovec Myjavy 2020/2021