Vážení čitatelia, tento príspevok nemá informatívny charakter, ale jedná sa skôr o prosbu do vašich radov, ako v dnešnej ťažkej dobe pomôcť našim “zatvoreným“ podnikateľom. Ďakujeme!

Radi by sme poprosili a vyzvali ľudí, aby zostali verní v našom regióne prevádzkam, ktoré musia byť pre prísne opatrenia zatvorené. Prosíme, aby ste naďalej využívali ponuky svojich obľúbených reštaurácií, barov a podobných. Určite mnoho z nich našlo spôsob ako predávať svoj tovar cez výdajné okienko. Keby ste niečo potrebovali z ďalších obchodov a služieb, ktoré nie sú tzv. esenciálne, môžete vyhľadať kontakty a spojiť sa s predajcami cez Facebook, telefón, alebo ich e-shop… Budú určite radi za zákazky, ktoré im môžu pomôcť prežiť v tejto zlej dobe a ktoré pomôžu v prvom rade uživiť ich rodiny.

Nemusíte to samozrejme brať ako záväzok, stačí ak budete naďalej verní tým podnikom, ktoré navštevujete a musia byť teraz zatvorené. Práve predvianočné obdobie často býva u množstva drobných podnikateľov a remeselníkov kľúčovým pre ich obživu.

Nedajme najesť len veľkým zahraničným supermarketom. Slovenskí drobní podnikatelia a živnostníci sú základom ekonomickej slobody nášho štátu, ktorý si ich podľa nášho názoru vôbec patrične neváži!

Páčil sa vám tento článok? Darujte Kopaničiarskym novinám dobrovoľný príspevok a pomôžte nám rásť. Vašu podporu si nesmierne vážime. Ďakujeme!

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY ♥️