Október sa ukazuje pekným babím letom. Ak chcete ešte slnečné dni dobre využiť, ponúkame vám niekoľko možností, ako sa na kopaniciach cez víkend dobre zabaviť.

Jarmak a hodová zábava vo Vrbovciach

Obec Vrbovce vás pozýva na náš tradičný jarmok. Sprievodný program je ladený na folklórnu nôtu, kde predstavíme tradičnú úpravu „hladenia“ pre nevesty. Samozrejme budú zabíjačkové špeciality, hudba, kolotoče a zaujímavá tombola…

Poliančárske slivkové gule

Poliančárske slivkové gule už túto sobotu 15. októbra v kultúrnom dome v Polianke. Príďte si sami ušúľať, dosýta sa najesť gulí, slížov, šúľancov makových, grankových, priezlových, tvarohových so smotánkou.

Hodová zábava v Krajnom

Obec Krajné vás pozýva na hodovú zábavu, ktorá sa uskutoční v sobotu 15.10. v požiarnej zbrojnici. Čaká na vás skvelá hudba, chutné občerstvenie a samozrejme vstupenky sú zlosovateľné.

Mesiac úcty k starším

Obec Bošáca srdečne pozýva všetkých seniorov na podujatie pri príležitosti „Októbra – mesiaca úcty k starším“, ktoré sa uskutoční v nedeľu 16.10.2022 o 14:00 hod. v Kultúrnom dome v Bošáci.

Pocta primášovi

V sobotu 15. októbra 2022 sa v hlavnej sále Kultúrneho domu Samka Dudíka v Myjave uskutoční program nazvaný Pocta primášovi. Organizátori ním chcú vzdať hold slávnemu ľudovému umelcovi a myjavskému rodákovi Samkovi Dudíkovi.

Predstavenie v Hrachovišti

V nedeľu o 16.30. hod si môžete v Hrachovišti užiť zábavné predstavenie plné poézie, vtipov a príbehov z kopaníc.

Bradlo v prezentácii

V Múzeu D. Jurkoviča sa bude tento piatok 14. októbra 2022 o 17:00 hod. konať audiovizuálna prezentácia Reliéf Bradla. Pripravil si ju pre vás doc. RNDr. Miloš Stankoviansky, CSc. a vstup je voľný.

Program Kina Primáš

Informácie o programe kina, anotácie a upútavky, aj predpredaj vstupeniek nájdete na stránke www.kino.myjava.sk 

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť, radi ho doplníme!