Smolný deň za volantom, ktorý sa skončil prevrátením nákladiaku a zranením vodiča. Nehoda sa stala na vedľajšej ceste v katastri obce Priepasné v utorok 26. júla poobede. Ako informuje polícia, nákladný automobil mal na korbe naloženú vŕtaciu súpravu a za sebou ťahal kompresor ako a prípojné vozidlo.

,,Vodič pri jazde dolu prudkým svahom po zatrávnenej a mokrej lúke, na ktorej boli vyjazdené koľaje, dostal šmyk. Následne došlo k prevráteniu, pričom nákladné vozidlo zostalo ležať na ľavej strane,‘‘ uvádza vo vyhlásení na Facebooku Polícia SR z Trenčianskeho kraja.

Zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

Vodič utrpel ľahšie zranenia. Pomocnú ruku s vyslobodením z kabíny mu podal kolega, ktorý videl priebeh nehody a zavolal záchranku. Prítomní boli hasiči z Myjavy, ktorým pri zásahu asistovala policajná hliadka z Brezovej pod Bradlom. Vodič bol po prvotnom ošetrení v sanitke prevezený do nemocnice. Dychová skúška bola s negatívnym výsledkom.

,,Súčasne hasiči havarované vozidlo stabilizovali, previedli jeho protipožiarne zabezpečenie a do zberných nádob zachytili unikajúce prevádzkové kvapaliny‘‘, dopĺňa v tlačovej správe HaZZ.

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY