Prehľad podujatí v kopaničiarskom kraji od 14. do 15. júna 2024.

Z rozprávky do rozprávky

🗺 Rudník, pri kultúrnom dome

📅 15. 6. 2024, od 10.00. hod.

ℹ️ Všetkých Vás – malých i veľkých srdečne pozývame do Rudníka ku kultúrnemu domu na oslavu dňa detí.
Príďte sa k nám zabaviť i tento rok.

70 rokov futbalu v Bukovci

🗺 Futbalové ihrisko Bukovec

📅 15. 6. 2024, od 13.00. hod.

ℹ️ Všetkých Vás srdečne pozývame na akciu, ktorá tu ešte nikdy nebola. Internacionáli Spartak Trnava, ktorý k nám prídu a spolu s nami oslávia 70. výročie futbalu v našej obci. Predzápas bude venovaný starým pánom z Bukovca a Turej Lúky. Občerstvenie bude zabezpečené, takže určite si každý príde na svoje.
Príďte sa zabavit a povzbudiť nás.

Reklama

Staroturiansky jarmok

🗺 Stará Turá, námestie

📅 14. – 15. 6. 2024

ℹ️ Prípravy sú v plnom prúde, prebieha registrácia jarmočníkov, zabezpečujeme všetko potrebné, aby toto jedno z najväčších podujatí v meste bolo úspešné a tešíme sa na vás všetkých. Viac info o programe v našom článku TU.

Výročie na Čachtickom hrade

🗺 Čachtický hrad

📅 15. 6. 2024, od 10.00 hod.

ℹ️ 10. výročie otvorenia Čachtického hradu po veľkej obnove. Spoločnosť Fringia a život na dvore Alžbety Báthory. Čaká Vás tanec, šerm, streľba a predstavenie dobového odievania. Tešíme sa na vás.

Moravskolieskovská traktorparáda

🗺 Moravské Lieskové – Šance

📅 15. 6. 2024, od 10.00 hod.

ℹ️ Súťaž zameraná na zručnosť traktoristov v rôznych súťažných disciplínach. Súťaž bude prebiehať vo viacerých súťažných kolách. Po súťaži vyhodnotíme najlepších traktoristov. Počas celého dňa bude pre vás pripravené rôzne občerstvenie, hry pre deti, jazda na včielke.Na záver všetkých čaká bohatá tombola.  Tešíme sa na Vás.

Volejbal pre radosť

🗺 Športová hala Myjava

📅 15. 6. 2024, od 9.00 hod.

ℹ️ Mládežnícky parlament mesta Myjava v spolupráci s Centrom voľného času Myjava a volejbalovým oddielom TJ Spartak Myjava pozývajú všetkých športových priaznivcov na volejbalový turnaj

Večer otvorených dverí

🗺 Rímskokatolícky kostol, Brezová pod Bradlom

📅 15. 6. 2024, od 19.00 hod.

ℹ️ V rímskokatolíckom kostole v Brezovej sa uskutoční Večer otvorených dverí, v rámci ktorého vám budú priblížené sakrálne priestory a ich história, nebude chýbať dokumentácia zvonov, výstava liturgických predmetov, spev či zamyslenia. Vstup je voľný a všetci ste vítaní.