Telovýchovná jednota Spartaka Myjava začala v spolupráci s mestom Myjava s prípravou 13. ročníka ankety Športovec Myjavy.  Oceňovať sa budú športovci za roky 2020 aj 2021, nakoľko minulý rok sa pre  nepriaznivú pandemickú situáciu podujatie neuskutočnilo. Do návrhov a nápadov pre nomináciu svojich obľúbencov sa môže zapojiť široká verejnosť.

“Svoje návrhy na ocenenia športovcov, pripomienky a postrehy môžete zasielať na e-mailové adresy marek.hrin@myjava.sk a tjspartakmyjava@gmail.com, prípadne ich môžete odovzdať priamo v kancelárii TJ Spartak Myjava na Hodžovej ulici tajomníkovi Mgr. Jánovi Viselkovi“ – informuje na webstránke mesta Myjava o možnostiach predseda odbornej komisie Stanislav Tomič, pričom termín uzávierky nominácií je pondelok 7. februára.

“Pri nomináciách jednotlivých športovcov a športových kolektívov, prosíme, k popisu dosiahnutých výsledkov za roky 2020 a 2021 priložte aj fotografie športovca či kolektívu v elektronickej podobe, napríklad vo formáte jpg. a v dostatočne veľkom rozlíšení, aby mohli byť v prípade potreby použiteľné na slávnostnom vyhlasovaní výsledkov ankety.“

Vystúpenie tanečnej skupiny Las Babbas na ankete Športovec Myjavy 2019

Oceňované budú kategórie Športovec roka, Kolektív roka, Tréner roka, Objav roka a nové mená pribudnú i do Siene slávy myjavského športu. Po uzávierke budú mať občania možnosť priamo zahlasovať za svojich favoritov prostredníctvom ankety na webstránke Myjavy, alebo prostredníctvom hlasovacích lístkov v miestom regionálnom týždenníku.

Otázne je, či situácia dovolí usporiadať slávnostný galaprogram v KD Samka Dudíka, alebo sa vyhlásenie výsledkov uskutoční online formou. Organizačný výbor bude o konečnej podobe ukončenia ankety v predstihu verejnosť informovať.

Darujte Kopaničiarskym novinám dobrovoľný príspevok a pomôžte nám ďalej tvoriť. Ďakujeme!

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY ♥️