Haló deti, škola volá! Pre školákov jedna odporná a trápna veta. Nuž, nie je nad rodičovskú škodoradosť. Nevadí, raz to muselo prísť. Nezabúdajme ale, že sa blíži aj víkend a ten sa na kopaniciach vždy spája so zaujímavými podujatiami. Aj na úvod septembra sa dá z niečoho vybrať. Nech sa páči:

Oslavy SNP v Lubine

Obec Lubina a OO SZPS v Novom Meste nad Váhom pozývajú na oslavy 78. výročia SNP, v Lubine a v Moravskom Lieskovom.

Nenechajte si ujsť v rámci osláv SNP koncert skupiny Gladiátor.

Pump Race Myjava

V sobotu sa v bikeparku na Novomestskej ulici v Myjave uskutočnia pumptrack preteky. Príďte podporiť športovcov a užite si nevšedný zážitok. Štart v sobotu o 13. hodine, registrácia od 9.00h.

Rozlúčka s prázdninami v Brezovej

Už v stredu sa na vás v Brezovej tešia od 16:00 hod. na námestí. Pripravená je pre deti lukostreľba, Astro show, rôzne súťaže a skákacie hrady.

Výstava historickej techniky v Myjave

Kopaničiarsky klub zberateľov historickej techniky vás srdečne pozýva na Auto-moto veterán burzu a výstavu, ktorá sa uskutoční v nedeľu 4. septembra na parkovisku v Trnovcoch.

Športový deň v Polianke

Obec Polianka pozýva všetky detičky s rodičmi na deň plný úloh, súťaží a zábavy, v sobotu 3. augusta na ihrisko v Polianke.

Hasičská súťaž

DHZ Bučkovec pozýva na 7. ročník hasičskej súťaž o pohár predsedu DHZ, v sobotu od 13. hod. na cvičisko za amfiteátrom v Bučkovci.

Okrúhle výročie školy v Zabudišovej

Na všetkých bývalých žiakov sa tešia už 1. septembra v škode v časti Bošáca-Zabudišová pri príležitosti 90 rokov od otvorenia miestnej školy.

Slovácka jaternica

Na záver dáme niečo aj z neďalekej trenčianskej strany. V Trenč. Bohuslaviciach sa uskutoční Slovácka jaternica so zaujímavými vystúpeniami.

Ponuka kina Primáš v Myjave

Pridávame aj program v kine Primáš, ktoré sa po prázdninovom režime letného kina v amfiteátri Trnovce vracia do priestorov Kultúrneho domu Samka Dudíka v Myjave. Viac informácií na http://www.kino.myjava.sk/.

Chýba vám tu podujatie, o ktorom viete a chcete ho spropagovať? Napíšte nám!