Začínajú sa prázdniny, prežívame doslova tropické dni a leto je v plnej paráde. K tomu sa ešte aj blíži víkend, ktorý bude opäť zaplnený rôznymi podujatiami na našich krásnych kopaniciach. Ktoré z nich si vyberiete?

Jánske ohne v Moravskom Lieskovom

Čo by to bol za začiatok leta bez tradičných Jánskych ohňov na kolkárni v Moravskom Lieskovom? Opäť sa môžete tešiť na príjemný večer strávený v sprievode hudby, pochutnať si na našom guláši, schladiť sa dobrým čapovaným pivom, alebo len tak posedieť a zohriať sa s priateľmi a rodinou pri vatre až do noci. Pozor, máme aj novinky! Jednou z nich je stanové mestečko. či živá kapela Bord doplňujúca sa s DJ-om. Začíname už o 15:00.

60. rokov PZ Jablonka-Polianka

Posedenie nielen pri poľovníckom guláši! Tradičné stretnutie v príjemnom prostredí pri poľovníckych špecialitách, hudbe a v priateľskej atmosfére.

Privítanie letných prázdnin v Košariskách

Obec Košariská pozýva srdečne všetky deti na ukončenie školského roka a privítanie prázdnin na ihrisko v Košariskách. Pre deti budú pripravené športové aktivity a svieže občerstvenie. Hasiči z Brezovej – DHZ Brezová pod Bradlom majú pre vás pripravenú prehliadku hasičských vozidiel, ukážkové jazdy a skákanie do plachty.

Hody v Novej Bošáci

Obec Nová Bošáca Vás pozýva na Novobošácke hody 2022 spojené s oslavou 70. výročia založenia obce a 60. výročia otvorenia školy. Tešíme sa na Vašu účasť!

Popoludnie v PD Bošáca
Priatelia, milí zákazníci, srdečne Vás pozývame na náš Deň otvorených dverí, ktorý pre Vás pripravujeme. Budeme sa na Vás tešiť na našom hospodárskom dvore 2. júla 2022 od 12:00 hod.

MYfest v Myjave

MYFEST 2022 sa blíži. Tešiť sa môžete na bohatý detský program – Lastovičky, Chrumkáči, Metro klub a pre všetkých gospelové formácie – Chilli, Isaac records, Home coming (Lýdia Rišová) a viac už onedlho osobne.

Pocta národovcom v Sobotišti a Vrbovciach

OZ J. H. Bórikovej srdečne pozýva do Sobotišťa i do Vrboviec a tešia sa na spoločné stretnutie pri príležitosti odhalenia pamätnej tabule dvom významným národným dejateľom.

Hasičská súťaž v Topoleckej

DHZ Topolecká pozýva všetkých nadšencov hasičského športu na 4. kolo IKHL, ktoré sa uskutoční 2. júla od 13. hodiny pri miestnej požiarnej zbrojnici.

Koncert v Brezovej

Mesto Brezová pod Bradlom vás pozýva na vystúpenie swingovo-evergreenovej kapely Staré dobré časy, ktoré bude 3. júla 2022 o 17.00 hod. na Námestí gen. M. R. Štefánika.

Filmová noc na Bradle

2. júla sme si pre vás pripravili letné kino na Chate Bradlo. Budeme si púšťať dva filmy, budeme sa baviť a pchať sa dobrotami a strávime spoločne skvelý letný večer. Vstupné do nášho kina bude dobrovoľné, potešíme sa, ak nám niečo do kasičky prispejete. Ak aj grošík nehodíte, príďte nás podporiť tým, že si u nás dáte pri pozeraní nejaký drink. My vám za to chystáme fajn atmosféru.

Športový deň na Bradle

Naštartuj leto športom pre malých aj veľkých s profesionálnym trénerom .
Lúka Infobod Bradlo ťa odvezie v sobotu 2.7 o 9:35 a 16:35. Vláčik Brezováčik z námestia – Brezová pod Bradlom smer na Bradlo zdarma ! Smer z Bradla (peši, odbehneš to, kúpiš si lístok vláčikom späť, alebo pokračuješ na chata Bradlo)

Zábava v Bzinciach

Obec Bzince pod Javorinou a a miestny DHZ Vás srdečne pozýva na Petro-Pavlovskú zábavu so živou hudbou vo dvore požiarnej zbrojnice.

Vítanie leta v Hrachovišti

Obec Hrachovište pozýva deti a rodičov v nedeľu 3. júla od 16. hodiny na divadielko, kreatívne dielne a diskotéku na lúku pri obecnom úrade.

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť a my ho doplníme! Napíšte nám na Facebooku, Instagrame, alebo tu na stránke v sekcii Kontakt.

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY