Leto je v plnom prúde a blíži sa víkend. Tieto dve pozitívne veci ešte doplnia u nás na kopaniciach rôzne programy a podujatia, vďaka ktorým sa počas víkendových dní (voľna) určite zabavíte. Nech sa páči, tu je ponuka na 15. – 17. júla :

Pivný festival v Brezovej pod Bradlom

Pivný festival v Brezovej pod Bradlom je opäť tu. Tešíme sa na vás už od piatka 15. júla na námestí. Príďte si vychutnať skvelé pivá zo zahraničných a slovenských remeselných pivovarov. Pripravili sme pre vás 2 dni skvelej zábavy, širokú ponuku pív a výborné špeciality. Deti sa zabavia na detských atrakciách, ochutnajú sladké dobroty a pre dospelých je pripravený sprievodný kultúrny program. Na zdravie, priatelia!

Hex na Myjave

Populárna poprocková skupina Hex vystúpi už túto sobotu na Myjave. Rozhovor s členom skupiny Tomášom “Yxom“ Dohňanským nájdeš tu na našom webe:

Šak toto… v Priepasnom!

Únia žien v Priepasnom vás srdečne pozýva na zábavné hry (nie len) pre deti na futbalovom ihrisku v Priepasnom, v sobotu 16. júla so štartom o 14. hodine. Čakajú vás rôzne dobroty, odmeny, tombola, stretnutie s políciou, ale najmä prestížne futbalové zápasy, v ktorých sa proti sebe postavia muži, ženy a ich ratolesti.

Guláš v Matejovci

V Matejovci organizujú v sobotu 16. júla menšiu akciu pri šenku. Všetci gulášmajstri a gurmáni vítani!

70 rokov futbalu vo Vrbovciach

OFK Vrbovce oslavuje tento rok 70 rokov. Oslavy sa uskutočnia v sobotu 16. júla na futbalovom ihrisku s bohatým programom. V priateľskom zápase si zmerajú sily žiaci a A-tím OFK a TJ Sobotište.

Futbal v Hrnčiarovom

Na lubinských kopaniciach sa túto sobotu uskutoční tradičný futbalový turnaj o pohár kpt. Miloša Uhra. Prídu čestní hostia a deti sa budú môcť naplno vyšantiť na atrakciách.

70 rokov futbalu v Brestovci

A máme tu ďalšiu 70-ročnicu, tento raz v Brestovci. Domáci OFK vás srdečne pozýva na oslavy založenia futbalu s priateľskými zápasmi, diskotékou, množstvom sprievodných aktivít a dobrým jedlom.

Hasičská súťaž v Jablonke

DHZ Jablonka vás pozýva na 6. kolo Inovecko-Karpatskej hasičskej ligy na miestnom futbalovom ihrisku v Jablonke. Štart je na programe v sobotu 16. júla od 13. hodiny.

Turistika pri Bošáci

OZ Naša Zabudišová pozýva miestnych milovníkov prírody na turistický výstup na vrch Roháčová. Zraz je v nedeľu 17. júla o 14. hodine na otoči Barina.

Letná párty v Bzinciach

Obec Bzince pod Javorinou srdečne pozýva priaznivcov dobrej hudby na Letnú párty, počas ktorej sa v nedeľu 17. júla v amfiteátri pri obecnom úrade predstaví napr. Števo Hruštinec, Pavol Laták, či skupina Akropola.

Viete o nejakom podujatí, ktoré tu nie je spomenuté? Dajte nám vedieť a doplníme ho!

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY