Kopanice v kroji, Košariská, 8. – 9. júl 2023.

Festival krojov kopaničiarskeho regiónu čaká už 4. ročník. Tento rok predstavíme kroje z Lubiny a Sobotišťa, špeciálne sa budeme venovať i vyšívaným košeliam. Tešíme sa na Vás 8.-9. júla na Košariskách v priestoroch evanjelického kostola, sály OÚ, ihriska a Múzea M.R. Štefánika.

Hasičská súťaž, Cetuna, 8. júl 2023, od 12.00h.

DHZ Cetuna vás pozýva na hasičskú súťaž O putový pohár Pegasimu, poháre hasičov Cetuna a 5. kolo IKHL, ktoré sa uskutoční v sobotu 7. júla pri kultúrnom dome Cetuna.

MY MEET, centrum Myjavy, 8. júl 2023, od 10.00h.

V sobotu 8. júla 2023 sa na Námestí M. R. Štefánika v Myjave uskutoční po druhý raz stretnutie a výstava nevšedných a upravených automobilov, ktorých majitelia sem zavítajú z celého Slovenska i zahraničia. Pozor! Námestie M. R. Štefánika v Myjave bude v sobotu 8. júla 2023 od rána do 18.00 h v časti od kruhového objazdu pri mestskom úrade po križovatku námestia s Moravskou ulicou pre dopravu uzavreté. Zadná cesta pri rieke bude prejazdná, rovnako sa bude konať aj sobotňajší trh.

Strelecké preteky, areál Borinka Krajné, 8. júl 2023, od 8.00h.

PZ Dieňovica Krajné – Podkylava Vás srdečne pozýva na verejné strelecké preteky. Tešiť sa môžete na poľovnícke špeciality, tombolu a zábavu.

Koncert La Skala, kameňolom Podkozince, Lubina, 7. júl 2023, od 19.00h.

V piatok 7. júla večer sa v bývalom kameňolome Podkozince uskutoční koncert klasickej hudby La Skala s účikujúcimi Fjord Kvartet a hosťom programu, operným spevákom Miroslavom Dvorským.

Výletným vlakom z Brezovej do Jablonice s Trnavským krajom zážitkov, 8. júl 2023.

Vychutnajte si s rodinou popoludnie plné zábavy v Jablonickom kaštieli. Pre deti je pripravený guľôčkový hrad a drevený kolotoč, pre dospelých vychladené pivko či kvalitná kávička. Kto bude mať záujem, môže absolvovať aj krátku prehliadku kaštieľa. V sobotu 8. júla sa bude v Jablonickom kaštieli konať Burza starožitností s remeselnými trhmi. Rezervácie miesteniek TU.

Futbalový zápas, štadión TJ Tatran Polianka, 8. júl 2023, od 16.00h.

Futbalový klub z Polianky vás pozýva na prípravný zápas na domácom ihrisku proti susednej Jablonke. Môžete sa tešiť na divinový guláš, pečené klobásky, či pivko.

Tomaníkova nota, námestie v Starej Turej, 9. júl 2023, od 18.00h.

DK Javorina Vás pozýva na koncert Dychovej hudby Myjavci na staroturianskom Námestí slobody.

Program kina Primáš Myjava, 6. – 23. júl 2023.

Všetky informácie o programe, upútavky na filmy, anotácie a predpredaj vstupeniek nájdete na portáli www.kino.myjava.sk.

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť na sociálnych sieťach, alebo mailom na redakcia@kopaniciarskenoviny.sk!