Myjavské Trnovce sa opäť stanú v sobotu 2. júla domovom pre štvrtý ročník gospelového  rodinného festivalu MYFEST 2022. Návštevníkov čaká program plný zážitkov, divadelné predstavenie Lastovičky, Metro klub Maják, detský súbor Chrumkáči, slovenskí raperi Isaac Records a gospelové kapely Chilli a Home coming s Lýdiou Rišovou.

Senická kapela Chilli na MYfeste 2021

,,Myfest je akcia pre mladých a rodiny a každého kto sa mladým cíti byť. Ako tím z rôznych kresťanských denominácií chceme aj svetu ukázať, že žiť sa dá aj spolu bez hádok. Tohtoročný Myfest má názov Napriek okolnostiam a chceme tým povedať, že žiť sa dá, aj keď okolnosti nám vravia niečo iné. Samozrejme, že to nedáme sami. Ja som do tohtoročného Myfestu išla s veľkým očakávaním. A som nadšená z ochoty a nasadenia dobrovoľníkov. Bude to skvelá akcia. Príďte sa presvedčiť.“  Pozýva na festival v mene organizačného tímu Katarína Bačová.

Festival je založený na kresťanských hodnotách, je však otvorený pre všetkých ľudí, bez ohľadu na ich vierovyznanie. Program sa začína od 15. hodiny, vstupné dobrovoľné.

Titulná fotka: Archív MYfest

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY