Brezová pod Bradlom, 22. jún 2023 | Letná sezónu na kúpalisku v Brezovej pod Bradlom sa začné 23. júna. Pri tejto príležitosti otvorí oficiálne kúpaciu sezónu 2023  primátor Jaroslav Ciran, návštevníci budú mať vstup zadarmo a deti sa môžu tešiť na sladkú odmenu.

Kúpalisko otvoria takmer v identický dátum, ako pred rokom a plánujú ho prevádzkovať do 3. septembra, v závislosti od počasia. Jedného dospelého vyjde vstup na tri eurá, pre domáceho obyvateľa z Brezovej bude o euro lacnejší. Osoby do 18 rokov, ZŤP a seniori zaplatia za vstup 2, resp. 1,5 eura, deti do troch rokov majú vstup voľný. Lacnejšie zaplatíte aj v prípade, ak na kúpalisko prídete po 17. hodine.

Počas júna bude kúpalisko otvorené v pracovné dni od 14. do 19. hodiny, cez víkend od 10. do 19. hodiny. Začiatkom letných prázdnin, od 1. júla, prevádzkový čas predĺžia už na všetky dni od 10. do 19. hodiny. Okrem príjemného osvieženia v podhorskom prostredí, ponúkajú na kúpalisku prenájom slnečníkov, lehátok, skupinovú zľavu nad 20 osôb a možnosť občerstvenia v bufete.

Titulka: Mesto Brezová pod Bradlom.