Október na kopaniciach privítame ďalšími zaujímavými podujatiami. Ak sa chceš dozvedieť, kam sa cez víkend vybrať za zábavou a kultúrou, si v tomto článku správne. Nech sa páči, tu je program:

Jablonkové kumštovanie v Jablonke

Centrum tradičnej kultúry v Myjave vás srdečne pozýva 1. októbra do Jablonky na Jablonkové kumštovanie. Interaktívne podujatie zamerané na sezónne aktivity viažuce sa k ovocinárstvu, približujúce tradičné spôsoby a technológie spracovania jabĺk.

Muzikál na Myjave

Sólisti a tanečníci v nádherných farebných kostýmoch vám v Kultúrnom dome Samka Dudíka v Myjave na fantastickú hudbu so živým orchestrom predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia. Začiatok predstavenia je v sobotu 1. októbra 2022 o 19.00 h.

Vstupenky na muzikál v hodnote 20,- € sú stále k dispozícii a zoženiete ich na portáli kultura.myjava.sk alebo osobne v kancelárii kultúrneho domu na Partizánskej ulici.

Kopaničiarsky tanečný pohár v Poriadí

Už túto sobotu sa v Poriadí predstavia súťažiaci nielen zo Slovenska ale i Poľska a Českej republiky, tak isto na vás čaká pekný sprievodný program, 3. Kolo Slovenského pohára ligy mentálne postihnutých a kopec tanečných zážitkov.

Potulkami Bielych Karpát

OZ Naša Zabudišová vás srdečne pozýva na turistický pochod Po stopách Jožka Malca, v nedeľu 2. októbra. Začína sa na moravskej strane, autobus určený na akciu bude prechádzať cez Bošácku dolinu na miesto začiatku od 8.00 hod.

Výstava úrody v Sobotišti

Je tu tradičná udalosť, podľa ktorej spoznáme, že jeseň je tu. ZO SZZ Sobotište vás pozýva na Okresnú výstavu ovocia a zeleniny do KD v Sobotišti.

Výstava zvierat v Zemianskom Podhradí

V sobotu a nedeľu sa v Zem. Podhradí bude konať Obvodná výstava králikov, hydiny a holubov.

Čamprla v Bzinciach

Nadšenci a obec vás pozývajú na turnaj v jedinečnej hre Čamprla. Pivko, klobásky, kotlíkový guláš a dobrá nálada sú samozrejmosťou.

Program kina Primáš v Myjave

Program myjavského kina v Kultúrnom dome Samka Dudíka do 9. 10. 2022. Viac informácií o jednotlivých filmoch na stránke http://www.kino.myjava.sk/

Kultúrny program v Hostinci u Klačkov pod Javorinou na mesiac október

Nenašiel si tu svoje podujatie, alebo vieš o nejakom v nasledujúcich týždňoch? Kontaktuj nás a my ho radi doplníme.