Myjava, 7. júl 2023 | Odborný týždenník Zdravotnícke noviny, vyhlásil 9. ročník prestížnej ankety TOP lekári na Slovensku. Medzi menami, ktoré nominovali do súťaže v rámci desiatich odborov jednotlivé zdravotnícke zariadenia, figuruje aj kardiológ myjavskej nemocnice, MUDr. Marián Kozlovský.

Lekár kardiologickej ambulancie a garant intenzívnej kardiologickej starostlivosti na internom oddelení NsP Myjava, Marián Kozlovský, rozvíjal svoju špecializáciu štúdiom na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Neskôr pôsobil v Ústave kardiovaskulárnych chorôb a tiež  Národnom ústave srdcovo-cievnych chorôb v Bratislave. Od roku 2016 pracuje na Myjave, kde si získal priazeň pacientov pre jeho svedomitosť, obetavý prístup, ale i odbornosť, ktorú získal počas svoje viac ako 30. ročnej lekárskej praxe. Nemocnica sa ho rozhodla zvoliť do súťaže práve pre tieto kvality a ľudskosť.

Za svojho obľúbeného lekára v špecializovanom odbore kardiológia ankety TOP lekári 2023, môžete hlasovať do polnoci 19. júla VO FORMULÁRI TU.

Zdroj: mediweb, NsP Myjava.

Titulka: NsP Myjava.