Kam počas víkendu?

Opäť pre vás vyberáme niekoľko podujatí ktoré sa počas víkendu oplatí navštíviť!

Koncert v kostole

A začneme rovno v piatok podvečer v Turej Lúke. ECAV Turá Lúka vás srdečne pozýva na koncert Adama Horvátha, ktorý sa uskutoční v piatok 17. septembra od 18.00h v evanjelickom kostole v Turej Lúke. Vstupné na koncert je dobrovoľné, ste vítaní!

Koncert Adama Horvátha v Turej Lúke

Beh Dubníkom

Už túto sobotu sa na Dubníku bude konať 5. ročník dobročinného behu, ktorý organizuje Bežecký klub toRun Stará Turá. Ráno sa uskutočnia detské behy, potom prídu na rad dospeláci. Podujatie sa uskutoční v režime OTP, preto prosíme, rešpektujte nariadenia a všetky platné hygienické pokyny, ktoré nájdete na stránke https://www.horskybeh.sk/beh-dubnikom-propozicie

Beh Dubníkom 2021

Finále IKHL

DHZ Podbranč Horná dolina vás pozýva na súťaž o pohár DHZ Podbranč Horná Dolina a zároveň finále Inovecko-karpatskej hasičskej ligy. Ide o zavŕšenie sezóny a zúčastní sa ho množstvo kvalitných tímov, ktoré sľubujú výsledky na hranici možností s konečným ligovým ceremoniálom pri odovzdávaní trofejí.

Finále IKHL v Podbranči

Spomienka na 1. SNR v Myjave

V pondelok 20. septembra sa v Myjave pri Múzeu Slovenských národných rád – SNM a na Poriadí pri pamätníku U Klasovitých uskutoční akt kladenia vencov pri príležitosti 173. výročia Prvej Slovenskej národnej rady. Po položení vencov pri múzeu a príhovoroch bude nasledovať prehliadka expozície múzea pre pozvaných hostí.

173. výročie I. SNR v Myjave a na Poriadí

Projekt Kopaničiarske noviny nie je financovaných z verejných zdrojov a jeho prežitie závisí na Vás, čitateľoch a nadšencoch, ktorí môžu prostredníctvom služby PayPal jednoducho a bezpečne prispieť na jeho činnosť. Za každý i ten najmenší finančný príspevok nesmierne ďakujeme! Podporiť nás môžete aj odberom na Youtube, sledovaním na Instagrame alebo kliknutím na Páči sa mi to na Facebooku.