Akustický koncert v Myjave

Vo World Wine Gallery Myjava sa môžete opäť kultúrne vyžiť. Jeden z posledných večerov tohto roku sa bude niesť v znamení gitarovej hudby a uvoľnenej sviatkovej atmosféry. Tešiť sa môžete na gitaristu a speváka Richarda Mozoláka a na pesničkárku Katku Halenárovú, ktorá len pred nedávnom vydala videoklip k skladbe “Rebelka” 

Koncert v Sobotišti

Sobotištský mládežnícky spevokol vás pozýva na benefičný koncert do evanjelického kostola v Sobotišti.

Vatra na Javorine

Na Silvestra sa rozhorí na Javorine vatra priateľstva. Tešiť sa môžete na priateľskú atmosféru, spev, kapustnicu a varené víno. Odchod bezplatného autobusu zo Starej Turej je o 10.30 hod. od Domu kultúry Javorina.

Zážitková turistika Brezová-Košariská

Klub v Brezovej pod Bradlom Vás pozýva na zážitkovú turistiku Peši na Košariská. Kompletný program nájdete na priloženom plagáte.

Pouličák vo Vrbovciach

Po dvojročnej pauze všetkých opäť pozývajú usporiadatelia na „KONCOROČNÝ POULIČÁK“ vo Vrbovciach.
Opäť sa stretnú mužstvá z našej obce a porovnajú si svoje sily formou hry. Príďte povzbudiť svoje mužstvo na multifunkčné ihrisko ZŠ Vrbovce s prvým výkopom o 10:00 hod. Môžete sa tešiť na výborný guláš, varené vínko a ďalšie.

Silvester v La Vita

Príďte sa rozlúčiť so starým rokom a privítať nový rok 2023 do baru La Vita Myjava.  Do tanca zahrá trio Krajnanský Čáve – rómske , ľudové , hity 80-90 rokov , disco , repete a mnoho iného . Máte sa na čo tešiť! V ponuke bude divinový guláš s chlebíkom. Vstupné 5€.

Silvester v Amfík bare

Amfík bar Lubina vás pozýva na SILVESTRA, v SOBOTU 31.12.2022 v čase od 10.00-17.00 hod. do areálu Roh V Amfík bare si pre Vás pripravili pestrú silvestrovskú ponuku jedál a nápojov.

Túra v Brezovských Karpatoch

Turisti Brezofských Karpát pozývajú na tradičné ukončenie turistického roka v Brezovských Karpatoch.
Štart 31. dec. z námestia v Brezovej pod Bradlom o 8.00hod.