Myjava, 18. sept. 2023 | Plavecký oddiel TJ Spartak Myjava otvára kurzy plávania pre rodičov s deťmi a predplaveckej prípravy, ktoré sa začnú v stredu 20. septembra.

Prvý kurz je určený pre rodičov s deťmi vo veku od 9 mesiacov do 3 rokov. Deti si užijú zábavu, získajú pozitívny vzťah k vode a vodnému prostrediu, osmelia sa a budú sa učiť ponárať, či získavať prvé skúsenosti s plávaním. Prebiehať bude vždy v stredu a v piatok od 10.00 a od 10.45h. Pôjde o 45-minútové kurzy v celkovej dĺžke 10 hodín.

Druhý kurz je určený pre deti od 3 do 6 rokov, ktoré majú záujem oboznámiť sa s vodným prostredím, s dýchaním do vody, s vznášaním sa na vode a chcú si osvojiť základy plávania. Predplavecká príprava má aj zdravotný účinok, zvyšuje odolnosť a otužilosť detí.  60-minútové kurzy o celkovej dĺžke 12 hodín, sa budú v stredu a v piatok začínať zhodne od 17. hodiny.

Oba kurzy budú realizované v priebehu mesiacov september a október v malom výukovom bazéne. Prihlásiť sa na ne môžete počas prvého dňa, teda v stredu 20. sept. už pol hodinu pred prvými plávaniami, teda od  9.30 hod. a 16.30 hod. Nemali by ste si zabudnúť okrem vecí ako šľapky, plavky, či osušky, pribaliť aj nutne špeciálne plienky na plávanie pre deti. Bližšie informácie vám poskytnú na tel. čísle 0902 219 280.

Titulka: ilustračná, pexels.com.