Vraj je teraz uhorková sezóna. Ešte že sa na tých našich kopaniciach dejú pekné akcie a tak vám prinášame opäť všetky spolu v článku, aby ste si s prehľadom mohli vybrať, ktoré z nich navštívite. Leto je stále v plnom prúde a program je naozaj bohatý. Nech sa páči:

Hody v Bošáci

V Bošáci sa uskutočnia tradičné hody s bohatým ľudovo-kultúrnym, športovým a zábavným programom.

Ked muzika na Baranci zahrala

FS Brezová vás srdečne pozýva na ľudovú zábavu pod skalou v Baranci, ktorá sa začne v sobotu 13. aug. od 18. hodiny. Tešiť sa môžete na ukážky zábavových hier a tancov, školu tanca, zábavu s ĽH Petra Obucha z Piešťan a rôzne poľovnícke špeciality. Vstupné je 3 € na mieste.

Dožinky v Moravskom Lieskovom

V Moravskom Lieskovom sa 13. aug. uskutočnia dožinky a 2. ročník zrazu veteránov. Organizátori vás pozývajú na zaujímavý program spojený s poďakovaním za úrodu spolu s výstavou historickej techniky.

Oslavy vo Vaďovciach

Obec Vaďovce vás pozýva na slávnostný program pri príležitosti 630. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Slávnostné otvorenie bude v sobotu 13. aug. o 16. hodine, o 14. hod. prebehne v miestnom kultúrnom dome krst novej knihy o rode Naď.

Dožinky v Turej Lúke

Ďalší ročník obľúbeného podujatia Dožinky v Turej Lúke – poďakovanie za úrodu sa uskutoční počas víkendu 13. a 14. augusta 2022. Dejiskom Dožinkov budú opäť oddychový areál Padelky, uličky mestskej časti Turá Lúka, Gazdovský dvor a v nedeľu aj miestny evanjelický chrám Boží.

Škoda zraz v Lubine

Na Rohu v Lubine sa uskutoční 8. ročník Škoda zrazu. Kopaničiari sa budú môcť opäť pokochať krásnymi mašinami počas celej soboty a v nedeľu čaká československé automobily výjazd na Veľkú Javorinu.

Večerné prehliadky na hrade

Už v sobotu 13.8.2022 o 20,30 hod. a o 21,30 hod budú na Čachtickom hrade večerné prehliadky.

Noc pod hviezdami na Bradle

Minulý víkend sa mala konať na Bradle Noc pod hviezdami. Termín sa presúva na nedeľu 14. augusta 2022. Oproti vlaňajšku nastala zmena. Planetárium sa tentokrát bude prevádzkovať celodenne. Tešiť sa tiež môžete na novinku – virtuálnu realitu vesmíru a nebude chýbať ani pozorovanie Slnka a hviezd

Poľovnícka zábava v Košariskách

Ak obľubujete posedieť si podvečer pri dobrom jedle, pive a hudbe, PZ Košariská organizuje akciu pre vás ako stvorenú.

Koncert zvonkohry v Brezovej

,,Srdečne Vás pozývame na koncert, ktorý sa bude konať 14.8. 2022 v ev. kostole v Brezovej pod Bradlom pod vedením Vladimíra Húsku. Tešíme sa, že nás prídete podporiť.“

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť, radi mu urobíme nejakú tú reklamu.

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY