Kam počas víkendu?

21. máj je Svetovým dňom kultúrnej rozmanitosti pre dialóg a rozvoj. Takto tematicky by sme na úvod začali s našou (ne)pravidelnou rubrikou Kam cez víkend na kopaniciach. Kam to tentoraz vo vašom prípade bude? Nechajte sa inšpirovať:

Deň dobrého jedla

Občerstvenie Gastro P. K. pozýva na Deň dobrého jedla, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. mája v Hrašnom. Skvelé jedlo, živá hudba a dobrá nálada zaručená!

VIII. Podjavorinské Folklórne Slávnosti

Amfiteráter Roh v Lubine už v piatok ožije folklórnymi slávnosťami s bohatým programom a prezentáciou ľudových remesiel.

Turistický pochod

OZ Naša Zabudišová a obec Ivanovce pozývajú 22. mája na turistický pochod do Polomy pod Dúžnikom, ktorý sa po menšej prestávke uskutoční pri príležitosti 77. výročia zostrelenia rumunského lietadla. “Na mieste si túto smutnú udalosť z 27. apríla 1945 pripomenieme spolu s pani starostkou z obce Ivanovce položením venca. Po turistike bude pre každého účastníka pripravený guláš.“

Pálenie Jura

Obec Bošáca srdečne pozýva na pálenie vatry v sobotu podvečer pri miestnom ihrisku.

Nordic walking v Košariskách

Pre veľký úspech kurzu nordic walking, ktorý sa konal minulú jeseň v Košariskách a zúčastnili sa ho záujemci z Košarísk, Brezovej pod Bradlom i Krajného, organizujú v obci ďalší tréning nordic walking, kde si precvičíte a upevníte techniku. Nordic walking má veľa pozitívnych účinkov na zdravie človeka, prihláste sa a vyskúšajte si tento obľúbený šport pod dohľadom certifikovaného inštruktora.

Záhorienka v Sobotišti

Obec Sobotište pozýva na hudobný program do kultúrneho domu

Burza platní

Burza LPčiek, vinylov, gramoplatní ale aj singlov, DJ-ských maxisinglov, CDčiek, DVD, a hudobných časopisov a kníh v KC TU v Starej Turej v nedeľu 22. mája od 11. hodiny. Príďte povymieňať LP platne s ostatnými zberateľmi a pokecať si o obľúbených platniach pri kávičke.

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť a doplníme ho!

Darujte Kopaničiarskym novinám dobrovoľný príspevok a pomôžte nám ďalej tvoriť. Ďakujeme!

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY ♥️