Počasie praje zbieraniu húb, ale snáď si cez víkend nájdete nejaký ten čas aj na kultúru. Október prináša ďalšie zaujímavé akcie, ktoré môžete svojou návštevou podporiť. Tu je zoznam toho, čo sa najbližšie dni na kopaniciach bude diať:

Farmársky trh v Myjave

V sobotu 8. októbra 2022 sa na Námestí M. R. Štefánika v Myjave opäť uskutoční obľúbený Farmársky trh. Ten sa ako súčasť tradičného myjavského sobotňajšieho trhu bude konať v čase od 7.00 do 12.00 h. Opäť po roku tak na Myjavu zavítajú farmári a predajcovia, ktorí pre vás napečú, vyrobia, dopestujú a nazbierajú to, čo inde nekúpite.

Pivný festival v Hrašnom

P.K. Gastro a obec Hrašné vás pozývajú na pivný festival, ktorý sa uskutoční v centre obce v sobotu 8. októbra od 13. hodiny. Tešiť sa môžete na rôzne značky pív, súťaž v jedení bryndzových halušiek a živú hudbu.

Lampiónový sprievod v Brezovej

Milé deti a milí rodičia, mesto Brezová pod Bradlom a CVČ Brezová pod Bradlom vás srdečne pozývajú na Čarovné lampáše – lampiónový sprievod.

Plody Myjavskej pahorkatiny v Myjave

Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov okresu Myjava a mesto Myjava vás srdečne pozývajú na 22. ročník výstavy ovocia a zeleniny nazvanej Plody Myjavskej pahorkatiny 2022.

Dary zeme v Brezovej

Mesto Brezová pod Bradlom a záhradkári vás pozývajú na výstavu „Dary zeme“. Vernisáž bude 7. októbra 2022 v Dennom centre seniorov.

Stretnutie turistov na Dúžniku

Spolu s obcou Melčice – Lieskové a priateľmi z Melčickej Doliny pozýva OZ Naša Zabudišová všetkých 8. októbra na ďalší ročník ‚Stretnutia turistov a rodákov na Dúžniku‘.

Slávnosti pod rozhľadňou

Obec Bošáca pozýva na spoločné stretnutie na Hájnici nad Haluzicami, spojené so šarkaniádou, spoločným poďakovaním za úrodu a vystúpením FS Bosák z Bošáce.

Nenašli ste tu svoje podujatie? Dajte nám vedieť, radi ho spropagujeme!