Dni obce, historický vlak, disco, či sobota na hrade. Kam cez víkend na kopaniciach?

Blíži sa september, pred sebou máme posledný augustový víkend. Ten ale rozhodne nebude trpieť na nedostatok kultúry. Bavia vás vlaky, hrady, diskotéky, či dedinské slávnosti? Ak áno, v tom prípade si z ponuky určite vyberiete. Nech sa páči:

Sviatok piva na Myjave

V sobotu 27. augusta 2022 sa na Námestí M. R. Štefánika v Myjave uskutoční piaty raz obľúbené podujatie Sviatok piva Myjava, ktoré návštevníkom predstaví pestrý sortiment deviatich remeselných pivovarov a na pódiu šesticu účinkujúcich.

Dni obce v Bukovci

Obec Bukovec pozýva všetkých na Dni obce pri príležitosti 430. výročia vzniku obce. Tešiť sa môžete na vystúpenia domácich spolkov, rockový a country koncert, folklórny súbor z Brezovej, aj na diskotéku. O detičky sa postarajú folkloristky z OZ Folklórne Kopanice.

Dni obce v Bzinciach pod Javorinou

Obec Bzince pod Javorinou srdečne pozýva na bohatý kultúrny a hudobný program pri príležitosti 690. výročia prvej písomnej zmienky obce.

Oslavy výročia SNP v Prašníku

Už najbližšiu nedeľu sa v obci Prašník uskutočnia oslavy pri príležitosti 78. výročia vypuknutia SNP.

Výročná slávnosť na Čachtickom hrade

Čaká na vás šermiarska skupina Exheredis, slávnostné odovzdávanie darovacích listín, tvorivé dielne, poľskí remeselníci, kváskovanie s Kváskulienkou, Folklórny súbor, Rocková skupina Dríst, tradičná poľská polievka žurek.

Historickým vlakom po myjavskej trati

Nenechajte si ujsť jazdu s historickým vlakom po kopaničiarskej železnici spojenú rozprávaním príbehov a komentovanou prehliadkou.

Disco Polianka

Srdečne Vás pozývame na OLDIES DISCO PÁRTY. Príďte sa zabaviť ako za starých dobrých čias a môžete prísť aj v retro kostýmoch! Vstup je voľný. Začíname o 19:00 max do 3:00. Občerstvenie bude zabezpečené (pivo,Kofola,aj niečo tvrdšie a nejaké pochutiny)… O hudbu a perfektnú zábavu sa nám postará DJ STANLEY. 

Posedenie v Matejovci

Pri šenku v Matejovci budú v sobotu opekať prasiatko. Jedno z príjemných posedení pri dobrom jedle a pivku.

Pingpong na Brezovej

Občianske združenie Posolstvo v spolupráci s Rímskokatolíckou farnosťou v Brezovej pod Bradlom vás pozývajú na 6. ročník pingpongového turnaja, ktorý sa bude v sobotu 27. augusta 2022 v areáli farskej záhrady. Začiatok je o 09:00 hod. a prihlasovanie na turnaj je priamo na mieste pre začiatkom. Vítaní sú všetci hráči vekových kategórií. V prípade nepriaznivého počasia sa turnaj uskutoční v náhradnom termíne.

Nenašli ste tu svoje podujatie, prípadne máte tip na nejaké, ktoré sa budú konať v septembri? Dajte nám vedieť!