Blíži sa september, pred sebou máme posledný augustový víkend. Ten ale rozhodne nebude trpieť na nedostatok kultúry. Bavia vás vlaky, hrady, diskotéky, či dedinské slávnosti? Ak áno, v tom prípade si z ponuky určite vyberiete. Nech sa páči:

Sviatok piva na Myjave

V sobotu 27. augusta 2022 sa na Námestí M. R. Štefánika v Myjave uskutoční piaty raz obľúbené podujatie Sviatok piva Myjava, ktoré návštevníkom predstaví pestrý sortiment deviatich remeselných pivovarov a na pódiu šesticu účinkujúcich.

Dni obce v Bukovci

Obec Bukovec pozýva všetkých na Dni obce pri príležitosti 430. výročia vzniku obce. Tešiť sa môžete na vystúpenia domácich spolkov, rockový a country koncert, folklórny súbor z Brezovej, aj na diskotéku. O detičky sa postarajú folkloristky z OZ Folklórne Kopanice.

Dni obce v Bzinciach pod Javorinou

Obec Bzince pod Javorinou srdečne pozýva na bohatý kultúrny a hudobný program pri príležitosti 690. výročia prvej písomnej zmienky obce.

Oslavy výročia SNP v Prašníku

Už najbližšiu nedeľu sa v obci Prašník uskutočnia oslavy pri príležitosti 78. výročia vypuknutia SNP.

Výročná slávnosť na Čachtickom hrade

Čaká na vás šermiarska skupina Exheredis, slávnostné odovzdávanie darovacích listín, tvorivé dielne, poľskí remeselníci, kváskovanie s Kváskulienkou, Folklórny súbor, Rocková skupina Dríst, tradičná poľská polievka žurek.

Historickým vlakom po myjavskej trati

Nenechajte si ujsť jazdu s historickým vlakom po kopaničiarskej železnici spojenú rozprávaním príbehov a komentovanou prehliadkou.

Disco Polianka

Srdečne Vás pozývame na OLDIES DISCO PÁRTY. Príďte sa zabaviť ako za starých dobrých čias a môžete prísť aj v retro kostýmoch! Vstup je voľný. Začíname o 19:00 max do 3:00. Občerstvenie bude zabezpečené (pivo,Kofola,aj niečo tvrdšie a nejaké pochutiny)… O hudbu a perfektnú zábavu sa nám postará DJ STANLEY. 

Posedenie v Matejovci

Pri šenku v Matejovci budú v sobotu opekať prasiatko. Jedno z príjemných posedení pri dobrom jedle a pivku.

Pingpong na Brezovej

Občianske združenie Posolstvo v spolupráci s Rímskokatolíckou farnosťou v Brezovej pod Bradlom vás pozývajú na 6. ročník pingpongového turnaja, ktorý sa bude v sobotu 27. augusta 2022 v areáli farskej záhrady. Začiatok je o 09:00 hod. a prihlasovanie na turnaj je priamo na mieste pre začiatkom. Vítaní sú všetci hráči vekových kategórií. V prípade nepriaznivého počasia sa turnaj uskutoční v náhradnom termíne.

Nenašli ste tu svoje podujatie, prípadne máte tip na nejaké, ktoré sa budú konať v septembri? Dajte nám vedieť!