Mesto Myjava v spolupráci s Centrom voľného času pozývajú všetky deti už tradične na Deň detí do PKO Trnovce, ktorý sa uskutoční v sobotu 4. júna od 10. hodiny.

MDD sa môže zorganizovať aj vďaka verejnosti, ktorá pomohla prispieť na jeho program na benefičnom koncerte pod názvom Deti – nádej budúcnosti s vystúpením domácich hudobníkov z okolia a kapely Desmod a Robo Šimko, ktorý sa uskutočnil 30. apríla v KD Samka Dudíka v Myjave. vyzbieraná čiastka takmer 900 eur poslúži na rozšírenie ponuky Dňa detí. To, čo spája Myjavu s Desmodom a ďalšie zaujímavosti o kapele si môžete prečítať TU.

Pre deti bude pripravená Cesta rozprávkovým lesom, rôzne hry, súťaže, skákací hrad, jazda na koni, jazda na kolobežkách, maľovanie na tvár a nemôže chýbať ani tombola. V programe budú rôzne vstupy, ako kúzelnícka interaktívna show, ukážka zásahu malých hasičov z DHZ Myjava, či tanečná škola BIBS. Takisto bude zabezpečené občerstvenie, bude sa dať opiecť si na ohni.

Pre tých, ktorí z rozličných dôvodov nemajú možnosť prísť do Trnovcov vlastnými prostriedkami, bude zabezpečená doprava z autobusovej stanice v Myjave v sobotu o 9.30 a 10.00 hod. a s odchodom z miesta konania o 12.30 a 13.00 hod.

Organizátori všetkých srdečne pozývajú užiť si pekné sobotné doobedie a zabaviť sa s deťmi v príjemnom prostredí PKO Trnovce!

Správa majetku mesta Myjava zároveň dáva na známosť, že prevádzka letného kúpaliska v Myjave sa začne v stredu 1. júna. V ten deň budú kúpalisko i krytá plaváreň pri príležitosti MDD k dispozícií pre všetkých návštevníkov zadarmo.

Titulné foto: FB CVČ Myjava

? CHCEM PODPORIŤ NOVINY ♥️