Prehľad podujatí v kopaničiarskom kraji od 29. 5. do 2. júna 2024. Aktualizácia: Počasie je v týchto dňoch vrtkavé a viaceré podujatia boli preto zrušené či preložené. Z tohto dôvodu odporúčame pre istotu overiť si, či sa skutočne dané podujatie koná aj na stránkach organizátorov a obcí, aby ste po návšteve nezostali sklamaní. Ďakujeme.

Na koho to slovo padne

🗺 DK Javorina, Stará Turá

📅 29. 5. 2024, od 19.00 hod.

ℹ️ V Dome kultúry Javorina to rozbalia piati výborní herci. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, majte spolu s nami príjemný večer. Vstupenky sú v predaji v kancelárii DK Javorina.

Reklama

Absolventský koncert ZUŠ

🗺 KD S. Dudíka, Myjava

📅 29. 5. 2024, od 17.00 hod.

ℹ️ í Absolventský koncert a výstava absolventských prác žiakov ZUŠ Myjava. vstupné 5 eur.

Myjavská 50-ka

🗺 Štart od KD. S. Dudíka, Myjava

📅 1. 6. 2024, od 7-9.00 hod.

ℹ️ Štart a cieľ pochodu bude pri Kultúrnom dome Samka Dudíka v Myjave. Prezentácia účastníkov a možnosť štartovania bude od 7.00 do 9.00 h, a to pre všetky pešie aj cyklistické trasy. Pešie trasy vedú cez Bradlo a majú dĺžku 15, 25 a 45 km, cyklistické trasy sú dlhé 30, 50, 60 a 100 km. Viac informácií TU.

Deň detí v Myjave – zrušené

🗺 Myjava, námestie

📅 24. 5. 2024, od 15.00 hod.ZRUŠENÉ pre nepriazeň počasia

ℹ️ Súčasťou oslavy sviatku našich najmenších na Námestí M. R. Štefánika bude aj tento raz obľúbená Cesta rozprávkovým lesom situovaná do parku pri katolíckom kostole, maľovanie na tvár, súťaže či ZOO kútik. Na pripravenom pódiu sa predstavia Tancujúce tigríky, malí diváci budú môcť pozrieť predstavenie Divadla JAJA a budú pripravené ukážky výcviku psíkov. Srdečne vás na podujatie pripravované v spolupráci so Správou majetku mesta Myjava a spoločnosťou TESCO pozývame!

Cesta rozprávkovým lesom

🗺 Dubník, parkovisko

📅 2. 6. 2024, od 10.00 hod.

ℹ️ Dom kultúry Javorina Stará Turá v spolupráci so základnou školou, základnou umeleckou školou, Mestským basketbalovým klubom, Atletikou Stará Turá, Komisiou pre školstvo a kultúru a reštauráciou Kemp ´53 pozýva všetky deti na Cestu rozprávkovým lesom. Na trase vás budú čakať rozprávkové i športové stanoviská, v cieli odmena a zaujímavé atrakcie.

Týždeň radosti pre deti – zrušené

🗺 Brezová pod Bradlom

📅 27. 5. – 2. 6. 2024ZRUŠENÉ pre nepriazeň počasia

ℹ️ Posledný májový týždeň v Brezovej bude patriť deťom. Od pondelka 27. mája do nedele 2. júna 2024 budú nielen pre deti pripravené rôzne podujatia, prednášky či aktivity, počas ktorých sa zabavia, dozvedia niečo nového či preveria svoje schopnosti.

Všetky tieto aktivity vyvrcholia 1. júna o 15:00 hod. na futbalovom štadióne v Brezovej, kde sa bude konať Deň detí „Čo chcem, dokážem!“ Tešíme sa na vás a veríme, že si užijú počas tohto týždňa veľa zábavy. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí pomáhajú pri organizácii.

Víkend otvorených parkov a záhrad

🗺 Moravské Lieskové, ŽiTo v Sýpke

📅 1. 6. 2024, od 14.00 hod.

ℹ️ Komentované prehliadky: Spoznajte tajomstvá našej certifikovanej Ukážkovej záhrady.
Interaktívne divadlo: Komunikatívne predstavenia v záhrade o 15:00 a 17:00 pre deti.
Tvorivé workshopy: Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť. Pocitové chodníky a pexeso: Prebudíme všetky vaše zmysly. Maľovanie kameňov: Prejdite sa farebným spektrom prírody. Maľovanie na tvár s našou výtvarníčkou. Výroba perkusií a chutných mlsnôtok z darov záhrady: Vytvorte si vlastné hudobné nástroje a pochúťky – potešte zmysly sluchu a chuti. Floramobil – mobilná senzorická záhrada: Záhrada, ktorá prichádza k vám, dokonca aj do nemocníc.

Výstava veteránov a MDD – zrušené

🗺 Futbalový štadión Vrbovce

📅 1. 6. 2024, od 10.00 hod.ZRUŠENÉ pre nepriazeň počasia

ℹ️ Budeme dúfať, že počasie bude budúci týždeň prívetivé, aby sme sa mohli vo Vrbovciach stretnúť…
Akciou nás bude sprevádzať populárny slovenský herec Marek Fašiang, na deti i dospelých bude čakať veľa zaujímavých atrakcií a veríme, že občerstvenia bude dosť a samozrejme bez dlhého čakania.

Poriadanský deň detízrušené

🗺 Športový areál Poriadie

📅 1. 6. 2024, od 14.00 hod.ZRUŠENÉ pre nepriazeň počasia

ℹ️ Už tradične budú hry pre najmenších, cesta náučným lesom, nafukovací hrad, maľovanie na tvár, penová show a veľa veľa zaujímavých atrakcií, ktoré budeme postupne dopĺňať. Pripravený bohatý bufet pre deti aj dospelých. Zapíšte termín a tešíme sa na spoločné oslávenie dňa detí na Poriadí.

Deň detí v Bzinciach

🗺 Futbalové ihrisko, Bzince p/J

📅 1. 6. 2024, od 11.00 hod.

ℹ️ Deň plný zábavy, mega prekážková dráha, tanec, kontaktná zoo a oveľa viac.

MDD v Sobotišti

🗺 Futbalové ihrisko, Sobotište

📅 1. 6. 2024, od 15.00 hod.

ℹ️ Súťaže, kvízy, maľovanie na tvár, jazda na koňoch a iné atrakcie.

Program Kina Primáš

🗺 KD S. Dudíka, Myjava

📅 31. 5. – 16. 6. 2024

ℹ️ Viac o ponuke filmov TU.