Prehľad podujatí v kopaničiarskom kraji od 1. do 6. marca 2024.

Jarný susedský bazár

🗺 KD Vaďovce

📅 2. 3. 2024, od 14.00 hod.

ℹ️ Dajte veciam druhú šancu a posuňte ich niekomu, kto ich využije.

Hudobný kvíz

🗺 Hostinec u Klačkov, Lubina

📅 1. 3. 2024, od 19.00 hod.

ℹ️ Pozývame vás na ďalší zo série kvízových večerov s Janíkom u Klačkov. Viete aká hudba sa hrala v roku kedy ste sa narodili? Čo vám hovoria súčasní interpreti? A spoznali by ste interpreta podľa jeho najväčších hitov, alebo viete, ako pieseň pokračuje? Vstupné sú 3 €. Miesto si rezervujte vopred na https://www.uklackov.sk/stoly/

Smejko a Tanculienka v Starej Turej

🗺 DK Javorina, Stará Turá

📅 1. 3. 2024, od 17.00 hod.

ℹ️ Smejko, Tanculienka aj Huncúlik sa v novom predstavení Zaber a makaj! rozhodnú urobiť niečo pre svoje zdravie. A tak sa všetci traja dohodnú, že začnú poctivo cvičiť. Všetci traja…teda okrem Smejka. Vstupenky v sieti Ticketportal

Nikdy nevieš

🗺 KD Poriadie

📅 3. 3. 2024, od 18.00 hod.

ℹ️ Divadlo LUSIAN pri CVČ v Novom Meste nad Váhom Vás pozýva na premiéru divadelného predstavenia Nikdy nevieš, ktorá sa uskutoční v nedeľu 3. marca 2024 o 18:00 hod. v Kultúrnom dome Poriadie. Hra Nikdy nevieš je komédia z kúpeľného prostredia v období okolo roku 1980.
Vstupné dobrovoľné.

MDŽ v Myjave

🗺 KD S. Dudíka, Myjava

📅 6. 3. 2024, od 17.00 hod.

ℹ️ Mesto Myjava vás všetkých a v tomto prípade najmä ženy a dievčatá srdečne pozýva na program usporadúvaný pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. V pripravenom pásme sa predstavia stand-up komička Simona Salátová zo SILNÉ REČI stand-up comedy show, speváčka Sophia Makišová a naša úspešná tanečná skupina Las Babbass. Vstupné na program je 5,- € a vstupenky zoženiete na portáli kultura.myjava.sk alebo priamo v kancelárií kultúrneho domu na Partizánskej ulici v Myjave.

Podbradliansky jarný SWAP

🗺 CVČ Brezová p/B

📅 4. – 8. 3. 2024, od 14.00 hod.

ℹ️ Dajte veciam druhú šancu a zoberte si tie, ktoré sa vám hodia. Príďte na Jarný podbradliansky swap (výmenu) dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, obuvi i hračiek, ktorý bude v Centre voľného času. Vymeniť ich tu môžete za tie, ktoré vám urobia radosť ako nové a vy zase môžete potešiť iných tými svojimi. Je to bez registrácie a úplne zadarmo. Príďte a vyberte si, všetci ste vítaní.

Týždeň brezovských žien

🗺 Brezová pod Bradlom

📅 3. – 10. 3. 2024

ℹ️ Oslávte Medzinárodný deň žien s nami. Tento rok sme sa ho rozhodli poňať netradičnejšie a usporiadať Týždeň brezovských žien. Počas ôsmich dní sa tak môžete tešiť na rôzne podujatia, ktoré si pre vás pripravilo mesto spoločne s komisiou, organizáciami, spolkami či jednotlivcami pôsobiacimi v našom meste.