Myjava, 5. jan 2024 | Telovýchovná Jednota Spartak Myjava na svojom zasadnutí rozhodla o zriadení organizačného výboru a začala prípravu 14. ročníka ankety Športovec Myjavy za roky 2022 a 2023.

Anketu a jej slávnostné vyhlásenie organizuje TJ Spartak Myjava v spolupráci s mestom Myjava. Ocenenie slúži ako možnosť verejne vyzdvihnúť a poďakovať sa športovcom z Myjavy a prostredia myjavského športu za ich snahu, vytrvalosť, úspechy a reprezentovanie mesta a športových organizácií na dôležitých podujatiach na Slovensku i vo svete.

Do ankety môžete rôzne osobnosti z prostredia športu – mladé nádejné talenty, športové kolektívy či trénerov nominovať sami. Návrhy na ocenenia, pripomienky a postrehy k ankete môžete zasielať na e-mailové adresy marek.hrin@myjava.sk a tjspartakmyjava@gmail.com, prípadne osobne v kancelárii TJ Spartak Myjava. Uzávierka nominácií bude vo štvrtok 25. januára 2024.

Po tomto termíne budú nominácie spracované a zverejnené. Usporiadatelia budú potom ďalej informovať o možnostiach hlasovania za vašich favoritov.

O posledných ocenených v ankete Myjavčania rozhodovali v roku 2022. Vtedy boli rovnako nominácie spojené za dva predchádzajúce roky. Viac v našom príspevku z poslednej ankety:

Titulka: Kopaničiarske noviny.

Zdroj: Mesto Myjava.